لوله بازکنی از جمله خدماتی هس که شرکت ایران لوله توسط سرویسکاران حرفه ای و استادکار در تمام نقاط تهران خدمات ارائه می دهد.

گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان یکی از خدماتی هس که باید سریعا رفع شود، چرا که در صورت عدم رفع مشکل امکان دارد به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان آسیب وارد شود. گرفتگی لوله توالت یا آشپزخانه امکان دارد در هر لحظه از ساعات شبانه روز رخ دهد.

ما خدمات لوله بازکنی تهران را کمتر از از 30 دقیقه به صورت 24 ساعته سرویس دهی داریم. خدمات ما توسط نفرات حرفه ای استادکار و با دستگاه پیشرفته انجام می شود تا آسیبی به لوله های فاضلاب وارد نشود.

برای رفع گرفتگی لوله با دستگاه ژنراتور و فنر همین حالا تماس بگیرید.
شماره لوله بازکنی شبانه روزی تهران: ۳۹ ۰۴ ۵۴۸ ۰۹۱۲

روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب

برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب از روشهای مختلفی استفاده می شود، ما دراین بخش در مورد چند روش استاندارد و پر کاربرد توضیح داده ایم.

گرفتگی لوله فاضلاب

لوله بازکنی با دستگاه و فنر

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با دستگاه ژنراتور برقی و فنر یکی از پر کاربردترین روشهای چاه بازکنی می باشد، که برای بازکردن گرفتگی انواع لوله های فاضلاب توالت، آشپزخانه، کفشور حمام و دیگر لوله های فاضلاب ساختمان استفاده می شود.

رفع گرفتگی لوله با دستگاه تراکم هوا

اگر سیستم لوله کشی فاضلاب به صورت غیر استاندارد باشد که فنر به مسیر درست هدایت نشود، برای رفع گرفتگی از پمپ تراکم هوا جهت باز کردن لوله مسدود شده استفاده می شود.
البته جهت جلوگیری از شکستگی و آسیب دیدن بعضی از مدل های کاسه توالت فرنگی از این روش نیز استفاده می شود.

لوله بازکنی با واترجت

رفع گرفتگی لوله با دستگاه واترجت برای منحول های بزرگ و لوله های فاضلابی که شن ماسه ته نشین شده بیشترین کاربرد را دارد، در این  روش پمپ مخصوص واترجت آب را تا ۲۰۰ بار بالا میبرد، فشار بالای آب باعث شستشوی کامل لوله و منحول می شود.

گرفتگی لوله فاضلاب توالت

سیستم لوله کشی فاضلاب توالت امکان دارد هر لحظه مسدود شده و آب فاضلاب داخل کاسه توالت گیر کند. البته علائمی قبل از گرفتگی لوله وجود دارد، اگر کمی دقت کنیم میتوانیم متوجه گرفتی لوله توالت می شویم،

علئم گرفتگی لوله فاضلاب توالت

  • تخلیه کند آب موقع استفاده فلاش تانک
  • پیچیدن بوی نامطلوب فاضلاب داخل توالت
  • چکه آب به طبقه پائین از زیر توالت
  • مشاهده حشرات از قبیل سوسک در اطرف لوله فاضلاب

چرا لوله بازکنی ضروری و مهم هس؟

همان طور که میدانید گرفتگی لوله فاضلاب مشکلی هس که باید هر چه سریعتر رفع شود. تا مشکلات از قبیل آب گرفتگی منزل یا نشت آب به طبقه پایین رخ ندهد.
در ساختمان های آپارتمانی که همه واحدها به لوله اصلی متصل هستن در مواقع بالا زدن آب از کفشور یا کاسه توالت طبقات بالا نباید آب استفاده کنند.

عمل رفع گرفتگی فاضلاب یا همان لوله بازکنی باید توسط سرویسکار خبره و با تجربه انجام شود، تا مشکل گرفتگی به صورت اساسی رفع شود. پیشنهاد ما به شما تماس با ایران لوله می باشد. سرویسکار ما با داشتن سابقه کاری درخشان و تجربه کافی مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب را به صورت تضمینی انجام میدهند.

کار با فنر و دستگاه لوله بازکنی ظاهر ساده و آسان به نظر می رسد، اما کار با ابزار آلات و انجام خدمات رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان با فنر نیازمند تجربه کاری بالا می باشد.

چرا نباید لوله بازکنی را خودمان انجام دهیم؟

انجام خدمات لوله بازکنی نیاز به وسایل ابزار آلات مخصوص از جمله دستگاه و فنر می باشد. اولین اقدامی که در مواقع گرفتگی لوله ها به ذهن خانوم های خانه دار میرسد، استفاده از مواد اسیدی و محلول لوله بازکن می باشد.

اما توجه داشته باشید که مواد اسیدی باعٍث از بین رفتن آبندی لوله ها و درمواقعی هم پوسیدگی لوله فاضلاب می شود. وآسیب جدی به سیسم فاضلاب وارد می کند.