رفع نشتی لوله اب پلاستیکی

//رفع نشتی لوله اب پلاستیکی

برای رفع نشتی لوله آب پلاستیکی به چند روش می توان کار را انجام داد . ابتدا قبل از اقدام به رفع نشتی باید علت و محل دقیق نشتی لوله مشخص شود.
اگر لوله روکار و قابل رویت است، میتوانید با بررسی علت نشتی را مشخص کنید. در غیر این صورت از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه استفاده  کنید.

بهترین روش  نشتی لوله آب پلاستیکی تعویض قسمت نشتی می باشد. اگر نشتی لوله به صورت نقطه ای بر اثر آسیب اشیاء نوک تیز منجر به نشت آب شده است. در این صورت میتوانید توسط مواد نانو اقدام به حل مشکل و ترمیم نشتی لوله پلاستیکی کنید.

توجه داشته باشد که از چسب برای رفع نشتی لوله پلاستیکی استفاده نکنید. چرا که چسب برای مدت کوتاهی شاید جوابگوی کار باشد.  اما بعد از گذشت چند ماه چسب مقاومت خود را از دست داده و باعث نشت دوباره لوله های پلاستیکی و پولیکا می شود.

ترمیم نشتی لوله آب پلاستیکی

بهتر است برای ترمیم نشتی لوله آب پلاستیکی با یک لوله کش ماهر و استادکار تماس بگیرید.  تا این کار به طور استاندارد توسط لوله کش انجام شود. لوله های آب پلاستیکی ساختمان دارای فشار چهار بار می باشند. در صورتی که به درستی آب بندی و ترمیم نشود. دوباره از همان قسمت باعث نشت آب خواهد شد.

رفع نشتی لوله آب پلاستیکی

برای انجام ترمیم و آب بندی نشتی لوله اب ساختمان نیاز به اتو لوله کشی و ابزار آلات مربوط به آن می باشد.  تهیه و انجام کار با این ابزار آلات از عهده شما خارج است. پیشنهاد من به شما تماس با شرکت های ارائه دهنده خدمات لوله کشی اب میباشد.

حتماً از سرویسکار لوله کش خود بخواهید از جنس مرغوب و استاندارد برای ترمیم لوله آب استفاده کند. امروزه با وجود جنس های بی کیفیت و تقلبی در بازار و استفاده در لوله کشی ساختمان یکی از دلایل ترکیدگی زود هنگام لوله آب پلاستیکی می باشد.

رفع نشتی لوله سبز با مواد یا چسب؟

همانطور که در ابتدا این مقاله به آن اشاره کردم رفع نشتی لوله سبز پلاستیکی به هیچ عنوان با چسب پی وی سی توصیه نمی شود. برای تعمیر لوله آب ساختمان بهتر است قسمتی که دارای نشتی است تعویض شود، و یا در حالت دوم در صورتی که نشتی ریز و نقطه ای باشد. میتوان با استفاده از مواد خام آبندی شود.

رفع نشتی لوله سبز با مواد یا چسب؟

اگر در هنگام دریل زدن دیوار سرویس بهداشتی یا حمام جهت نصب وسایل باعث سوراخ شدن لوله سبز پلاستیکی و لوله های پنج لایه شده اید نگران نباشید.  میتوان این روش را بدون تخریب دیوار و کاشی کاری از همان سوراخ ایجاد شده توسط مواد خام ترمیم و آب بندی را انجام داد.

قبل از انجام هر کاری هنگام سورخ شدن لوله آب در دیوار، شیرهای آشپزخانه و توالت واحد را باز کنید، و شیر فلکه ورودی واحد یا کنتور اصلی ساختمان را ببندید. جهت مشاوره و دریافت خدمات در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید.

توسط |2020-04-27T22:49:10+04:30آوریل 27th, 2020|نشتی آب|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه