اگر ساکن منطقه هفت تهران هستید و خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله نیاز دارید. در هر لحظه از شبانه روز می توانید با شرکت ما تماس گرفته و درخواست خدمات خود را برای لوله بازکنی منطقه 7 تهران ثبت کنید.

گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه حمام مشکلی است که امکان دارد در هر لحظه از شبانه روز رخ دهد. ما با داشتن خدمات دهی ۲۴ ساعته بدون تعطیلی در منطقه هفت تهران آماده خدمات رسانی به شما همشهریان عزیز هستیم.

درخواست خدمات
پیگیری خدمات

سوالات متداول

ایران لوله به عنوان برند ثبت شده شرکت سماء گستر الموت، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.

آرامش و رضایت مشتری از ایران لوله می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، مشکل رفع شده مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید برای استعلام قیمت دقیق با دفتر مرکزی تماس بگیرید، و از اجرت خدمات مطلع شوید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

لیست محله های تحت پوشش برای خدمات دهی لوله بازکنی

لوله بازکنی منطقه 7 تهران
لوله بازکنی شارق
لوله بازکنی دهقان
لوله بازکنی وحیدیه
لوله بازکنی گرگان
لوله بازکنی نظام آباد
لوله بازکنی خواجه نصیر
لوله بازکنی خواجه نظام
لوله بازکنی خاقانی
لوله بازکنی کاج
لوله بازکنی امجدیه
لوله بازکنی بهار
لوله بازکنی سهروردی
لوله بازکنی شهیدقندی
لوله بازکنی عباس آباد
لوله بازکنی حشمتیه
لوله بازکنی دبستان
لوله بازکنی باغ صبا
لوله بازکنی ارامنه
لوله بازکنی قصر
لوله بازکنی آپادانا
لوله بازکنی امام حسین
لوله بازکنی انقلاب
لوله بازکنی خواجه نظام
لوله بازکنی سرباز
لوله بازکنی سهروردی
لوله بازکنی شریعتی
لوله بازکنی مدنی
لوله بازکنی شیخ صفی
لوله بازکنی عباس آباد
لوله بازکنی خیابان مدنی
لوله بازکنی مرودشت
لوله بازکنی مطهری
لوله بازکنی مفتح جنوبی
لوله بازکنی هفت تیر