حفر چاه۱۳۹۷-۷-۱۳ ۱۳:۲۱:۲۵ +۰۳:۳۰

حفر چاه

حفر چاه در تهران، ارائه خدمات خوب حفرچاه خود میتواند باعث جذب مشتری شود. تیم ایران لوله با بازدید رایگان جهت حفر چاه، شما را از نحوه انجام کار و مدت زمان انجام کار و هزینه حفر چاه مطلع خواهد کرد . تیم ایران لولـــه با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در زمینه حفر چاه و استفاده از ابزارآلات بروز جهت حفرچاه ،پروژه های شما را به بهترین شکل ممکن و در سریعترین زمان انجام خواهد داد .

حفر چاه فاضلاب

حفر چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی ارائه خدمات تیم ایران لولـــه

حفر چاه فاضلاب ، حفر چاه ارت ، حفرتونل ، کول گذاری چاه از جمله فعالیت های این مجموعه میباشد. رعایت استاندارد های ایمنی حفرچاه تنظیم چادری وکله قندی انبار چاه (جلوگیری از ریزش چاه) جز اصول اولیه این تیم است.

قیمت حفرچاه

قیمت حفر چاه میله بر اساس متر طول محاسبه می شود ، ولی چنانچه چاه داری انباری باشد قیمت بر اساس متر مربع یا متر مقنی محاسبه میشود ، قیمت متر طول یا متر مربع ویا متر مقنی نسبت به محل حفر بسیار متغییر می باشد.
جهت دریافت قیمت و مشاوره باما تماس بگیرید.

طوقه چینی چاه

بخش پایانی چاه که آجر چینی می شود را طوقه چینی چاه می گویند ، طوقه چاه باید کامل استاندارد انجام شود که مهمترین قسمت چاه می باشد،
ایران لوله آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت می باشد ،ما کلیه توان خود را برای کسب رضایت مندی مشتریان خود بکار میگیریم .
جهت مشاوره وراهنمایی با ایران لولـــه تماس بگیرید.

کول گذاری چاه

کول گذاری چاه جهت جلو گیری از ریزش میله و انبار چاه می باشد، کول گذاری چاه بسته به جنس خاک و متراژ چاه انواع مختلفی دارد.
چنانچه انبار چاه بزرگ باشد گول ها باید به صورت لانه زنبوری کار شود ومیله چاه اگر از پایه کول گذاری شود حتما جهت جلو گیری از نشست کول باید جلوی انباره ها پایه چینی شود

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید